Prima pagină   |   Harta site-ului   |    Flux RSS   |   Abonare la stiri prin email   |   Contacte   |   

   |   Text size:
     Română      English      Русский

 
 
 
 

 

 


Prima pagină  »  Despre Noi  »  Echipa
Echipa

Specialiștii Asociației "MOTIVAȚIE" din Moldova

Nicolae Beșliu

Președinte             

nicolae@motivation-md.org                                                               

Igor Meriacre

Director Executiv

igor@motivation-md.org

Ludmila Iachim

Manager proiecte

ludmila@motivation-md.org

Sergiu Tornea

Contabil

sergiu.tornea@motivation-md.org

Olga Morari

Administratoare Centre, Specialistă Angajare Asistată

olgam@motivation-md.org

Alexandru Cațer

Specialist Adaptări Spații, Șofer

alexandru.cater@motivation-md.org

Ecaterina Surdu

Psiholog, Specialistă Angajare Asistată

ecaterina@motivation-md.org

Valentina Toporeț

Manager Resurse Umane, Coordonator Program Dezvoltare Organizațională

valentina@motivation-md.org

Ana Bufteac

Asistent Social, Specialistă Angajare Asistată

ana.bufteac@motivation-md.org

Natalia Codrean

Specialistă Angajare Asistată

natalia.codrean@motivation-md.org

Ruslan Musteață

Specialist în relații de muncă

ruslan.musteata@motivation-md.org

Victoria Boțan

Manager Comunicare și Relații Publice

victoria.botan@motivation-md.org

Tudor Onofrei

Administrator Sisteme Informatice, Specialist Angajare Asistată

tudor@motivation-md.org

 



Prima pagină  »  Despre Noi  »  Echipa

SUPORT IN ANGAJARE

 

HARTA ACCESIBILITĂȚII

 

CONTĂM PE SPRIJINUL ȘI IMPLICAREA DVS.

Crearea acestei rubrici are drept scop facilitarea angajării în câmpul muncii a persoanelor

cu dizabilități precum și recrutarea acestora de către potențialii angajatori.

Harta conține informații despre clădirile accesibile și neaccesibile din Republica Moldova. Pentru a afla mai multă informație, accesați rubrica Despre. Harta este modificată prin introducerea informației noi colectate de la cetățeni. Contăm pe implicarea DVS! Persoanele care primesc suport din partea Asociației nu achită pentru serviciile prestate. Deseori nu avem resursele financiare necesare penru a acoperi numărul mare de persoane care ni se adresează.
Citeşte mai mult... Citeşte mai mult... Citeşte mai mult...

 


Aceast web site a fost renovat grație suportului financiar acordat din partea Reprezentanței SOIR Moldova (the Swedish Organization for Individual Relief,) cu fonduri de la Sida și SMC (Consiliul Misiunii Suedeze).
SOIR/Sida/SMC nu împărtășește neapărat punctele de vedere și opiniile prezentate aici. Responsabilitatea aparține exclusiv autorilor.

© 2017 Asociația "MOTIVAȚIE" din Moldova   |   Site elaborat de WebDesign.MD
Total vizitatori unici: 131668 | Total ieri: 239 | Total azi: 188
PAGINA ÎN SUS