Prima pagină   |   Harta site-ului   |    Flux RSS   |   Abonare la stiri prin email   |   Contacte

   |   Text size:
     Română      English      Русский

 
 
 
 

 


Despre Noi  »  Echipa
Echipa

Specialiștii Asociației „MOTIVAȚIE" din Moldova

Nicolae Beșliu

Președintele Consiliului de Administrare         

nicolae@motivation-md.org                                                               

Ludmila Iachim

Directoare Executivă (din 30 august 2018)

ludmila@motivation-md.org

Igor Meriacre

Fondator; Director Executiv (2002-2018)

igor@motivation-md.org

Ion Burlacu

Contabil-șef

ion.burlacu@motivation-md.org

Valentina Toporeț

Manager proiecte/ Manager Resurse Umane 

valentina@motivation-md.org

Natalia Codrean

Manager proiecte / Specialistă în angajare asistată

natalia.codrean@motivation-md.org

Olga Dubău

Manager Servicii de angajare asistată / Psiholog

olga.dubau@motivation-md.org

Natalia Popov

Asistentă de proiect / Specialistă în angajare asistată

natalia.popov@motivation-md.org

Olga Morari

Specialistă în angajare asistată

olgam@motivation-md.org

Ana Costin

Specialistă în angajare asistată

ana.costin@motivation-md.org

Mihaela Vdovicenco

Specialistă în angajare asistată

mihaela.vdovicenco@motivation-md.org

Tudor Onofrei

Specialist adaptări spații

tudor@motivation-md.org

Victoria Boțan

Specialistă în Relații Publice

victoria.botan@motivation-md.org

 



Despre Noi  »  Echipa

SUPORT IN ANGAJARE

 

HARTA ACCESIBILITĂȚII

 

CONTĂM PE SPRIJINUL ȘI IMPLICAREA DVS.

Crearea acestei rubrici are drept scop facilitarea angajării în câmpul muncii a persoanelor

cu dizabilități precum și recrutarea acestora de către potențialii angajatori.

Harta conține informații despre clădirile accesibile și neaccesibile din Republica Moldova. Pentru a afla mai multă informație, accesați rubrica Despre. Harta este modificată prin introducerea informației noi colectate de la cetățeni. Contăm pe implicarea DVS! Persoanele care primesc suport din partea Asociației nu achită pentru serviciile prestate. Deseori nu avem resursele financiare necesare penru a acoperi numărul mare de persoane care ni se adresează.
Citeşte mai mult... Citeşte mai mult... Citeşte mai mult...

 


Aceast web site a fost renovat grație suportului financiar acordat din partea Reprezentanței IM Swedish Development Partner, cu fonduri de la Sida și SMC (Consiliul Misiunii Suedeze).
IM/Sida/SMC nu împărtășește neapărat punctele de vedere și opiniile prezentate aici. Responsabilitatea aparține exclusiv autorilor.

© 2023 Asociația "MOTIVAȚIE" din Moldova   | Politica utilizare cookie și confidențialitate |  Site elaborat de WebDesign.MD
Total vizitatori unici: 845638 | Total ieri: 462 | Total azi: 335
PAGINA ÎN SUS